Гумові люки

Гумові люки

Характеристики

Такий вид продукції, як гумотканинний люк встиг добре зарекомендувати себе в комунальному господарстві. Також, даний вид продукції затребуваний серед будівельних підприємств і приватних осіб. Гумовотканинні люки можуть використовуватися в зоні зелених насаджень, на проїжджій і пішохідної частинах вулиць, а так само на громадських автомобільних дорогах.

Перевага гумового люка перед його чавунним аналогом полягає в тому, що люк виготовлений з гуми і не представляє собою матеріальної цінності. Так само даний вид продукції, що не представлет екологічної небезпеки і відрізняється удобствомпрі установці і у використанні. Такі фактори роблять цей віпд продукції більш привабливим для споживачів, ніж виріб з чавуну.

Гумовотканинні люки виробництва ПРАТ «БЕРТІ» являють собою вироби з високоякісного матеріалу, що складаються з кришки з двома кріпленнями про боків. Люк встановлюється на отвір оглядового колодязя і робить можливим доступ до каналізаційних підземним системам. Такі люки виготовляються з міцного матеріалу високої якості – гуми без вмісту металевих елементів, армованої капроновою ниткою. Даний матеріал хороший тим, що не подвергаетсяржавчіне і соершенно не є привабливим як сировина для переробки. Каналізаційні гумові люки монтіруютмя зверху отвори каналізаційній шахти і знаходяться на одному рівні з дорогою, не приносячи незручностей при русі транспорту і витримують короткочасні навантаження не менше 12,5 тонн. Кожен виріб відповідає найвищим стандартам якості, тому будь-яка партія товару має супроводжуючий сертифікат якості.

Потрібна доставка гумотехнічних виробів?

Напишіть нам і ми зв’яжемось з вами для обговорення співробітництва.

Замовити дзвінок

Замовити дзвінок