Зареєстровано компанію «клона» з ідентичною до нашого підприємства назвою

Як нам стало відомо з загальнодоступних реєстрів, а саме Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, розпорядником якого э Міністерство юстиції
України:

24.04.2019 було зареєстровано компанію «клона» з ідентичною до нашого підприємства назвою, а саме:

товариство з обмеженою відповідальністю «БЕРТІ» (ТОВ «БЕРТІ») ЄДРПОУ 42971122.

Зазначену компанію також було зареєстровано у м. Бердянськ, але за іншою від нашої компанії адресою: вул. Дружби, буд. 2.

Хочемо зазначити, що новостворена компанія немає до нашого підприємства жодного відношення – вона не є виробником, ми не співпрацюємо з нею та не збираємось цього робити, не надавали та не маємо на меті надавати їй дилерство (інші дозволи на використання нашого бренду чи виробленої продукції).

Взагалі вважаємо, що єдина мета створення зазначеної компанії – це введення в оману наших партнерів – як чинних, так і майбутніх, підміна поняття виробника, у якого є діюче виробництво, сертифікована продукція, за плечима роки досвіду у виробництві притаманної нашому підприємству продукції, що дає впевненість у якості продукції, що виготовляється, та надійності партнера з його
бездоганною репутацією.

З урахуванням вищевикладеного, просимо бути уважними та не плутати ПрАТ «БЕРТІ» (ЕДРПОУ 00152359) та ТОВ «БЕРТІ» (ЕДРПОУ 42971122) – ці компанії не є пов’язаними між собою!

Замовити дзвінок